Metody płatności

Online (płatność z góry)

W przypadku wybrania formy płatności Online mają Państwo do dyspozycji następujące formy płatności:

Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

W przypadku wybrania tej formy płatności przelew należy wykonać na następujący rachunek bankowy:

ING BANK PLN 40 1050 1562 1000 0090 3126 9609
BANK: ING Bank Śląski S.A, ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice, Poland 

W tytule przelewu proszę koniecznie wpisać numer zamówienia.

Dane odbiorcy przelewu:

MasterWeld Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Przemysłowa 14
35-105 Rzeszów
NIP: 8133751525 REGON: 367822571

Karta płatnicza

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Pay-by-link (Przelewy24)

Płatność pay-by-link to tzw. przelew bezpośredni. Stworzono go z myślą o osobach, dla których istotne są szybkość i wysokie standardy bezpieczeństwa przelewu za zakupy on-line. Płatność jest realizowana poprzez wybranie w formie płatności Przelewy24 – następnie, strona przenosi Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe! Płatność pay-by-link jest obsługiwana przez PayPro. W takim przypadku pieniądze od razu trafiają na nasze konto i nie muszą Państwo czekać na zaksięgowanie przelewu.

Sprzedaż na raty

Naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty. Aby dokonać zakupu na raty, należy wybrać opcję Przelewy24 przy realizacji zamówienia, po czym wybrać jeden z dwóch dostępnych banków oferujących system ratalny oraz przejść do wniosku ratalnego.

W przypadku odrzucenia wniosku ratalnego przez bank, nie będą Państwo obciążeni żadnymi kosztami zamówienia – zamówienie zostanie anulowane chyba, że będą chcieli Państwo wybrać inną formę płatności.

 

 

Płatność przy dostawie

Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 5000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

 

Call Now Button